فریمور ۵.۰ و بهبود سیستم استریم Twitch

فریمور ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ هم‌اکنون در حال توسعه و طراحی است و به زودی همراه با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

نسخه بعدی و جدید فریمور پلی‌استیشن ۴ همراه با ویژگی‌های جدید مانند اشتراک‌گذاری محتوا و تعاملات بهتر از گذشته منتشر خواهد شد.

سیستم استریم Twitch نیز بوسیله به روز‌رسانی فریمور ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴، فیلم‌ها را با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰ فریم در ثانیه پخش خواهد کرد. البته این قابلیت فقط در کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو امکان‌پذیر خواهد بود.

شما هم‌اکنون می‌توانید در کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو از قابلیتهای ۱۰۸۰p Remote Play و Share Play استفاده کنید. در فریمور ۵٫۰ قادر خواهید بود همانند سیستم کنسول ایکس باکس وان، هر حساب یا اکانت کاربری را که می‌خواهید Follow کنید.

در حال حاضر شما می‌توانید این کار را فقط برای حساب‌های تایید شده و رسمی برای بازی‌ها و برخی از توسعه‌دهندگان فردی و اکانت‌های YouTube انجام دهید. این به روز رسانی نیز شامل چندین تغییر جزئی مانند پشتیبانی از زبان های اضافی و بیشتر است.

تغییرات جزیی دیگری مانند Push Notifications برای رویداد‌ها، ارسال کامنت از سوی مشاهده کننده Broadcast در حالت VR، توانایی پیوند و ارتباط Broadcast به انجمن پلی‌استیشن (PlayStation Community) و حمایت از هفت زبان دیگر از قبیل چک، تایلندی، یونانی، اندونزی، ویتنامی، رومانیایی و مجارستانی در به روز‌رسانی فریمور ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ مشاهده می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا