تعمیر پلی استیشن با ضمات نامه معتبر | تعمیر تخصصی

تعمیر پلی استیشن

تعمیر پلی استیشن با وجود گذر زمان و ماشینی شدن زندگی و افزایش آپارتمان نشینی اکثر فرزندان به بازی های رایانه ای تمایل دارند و با آن سرگرم میشوند. ازسال ۱۹۹۶ با آمدن پلی اسیتشن به بازار بسیار مورد استقبال قرار گرفت و محبوبیت ویژه ای میان کودکان و حتی بزرگسالان دارد.

به علت اینکه این بازی میان افراد بسیار محبوب می باشد ممکن است ساعات زیادی را درگیر بازی با دستگاه باشیم، این کار باعث آسیب به دستگاه میشود که نیاز به تعمیر پلی استیشن دارد و همچنین با وجود گرد و غبار موجود در هوا باعث نفوذ ذرات ریز به داخل دستگاه پلی استیشن شما میباشد که برای برطرف کردن آن نیاز به تعمیر پلی استیشن می باشد.

تعمیر پلی استیشن

تعمیر پلی استیشن از اهمیت زیادی برخوردار است و باید آن را به فردی ماهر سپرد و همچنین از لوازمی که برای تعمیر پلی استیشن شما به کار می رود باید مطمئن باشید و ضمانتی در مقابل آن باشد که در صورت خرابی مجدد نیاز به تعمیر پلی استیشن نباشد. حال مسئله مهم این است که ما باید برای تعمیر پلی استیشن به کجا مراجعه کنیم. بهترین گزینه این است که به نمایندگی دستگاه مراجعه کنیم زیرا که نمایندگی به تعمیر پلی استیشن بیشتر مسلط هست و قابل اعتمادتر میباشد. همچنین سپردن تعمیر پلی استیشن به مرکز قابل اعتمادی که در زمان کوتاه تر با هزینه ای مناسب بتواند کار شما را انجام دهد موجب رضایتمندی شما و آسودگی خاطر بیشتر شما برای تعمیر پلی استیشن شما می گردد.

انواع تعمیر پلی استیشن

اشکالات به وجود آمده پلی استیشن در حالت کلی مشکل سخت افزاری یا مواردی جزئی و مربوط به نرم افزار می باشد. همانظور که بیان شد باید برای تعمیر پلی استیشن به مرکزی معتبر مراجعه کرد. از جمله مشکل تعمیر پلی استیشن که سخت افزاری میباشد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر برد اصلی، تعمیر پورت HDMI، تعویض درایو، تعویض لنز، تعمیرات آداپتور
تعمیر دوربین کنسول و تعمیرات کینکت
تعویض چیپ گرافیک و تعمیر رم دستگاه
دیگر مشکلی که بیان شد و نیاز به تعمیر پلی استیشن نیست و با تغییر روند کاری و یا تغییر تنظیمات میتوان آن را رفع کرد به صورت زیر می باشد:

عدم اتصال به اینترنت و شبکه و آپدیت نشدن دستگاه
پلی استیشن 4 نمی‌تواند دستگاه متصل به پورت USB را شناسایی کند.

پشتیبانی شرکت سازنده برای تعمیر پلی استیشن

برای تعمیر پلی استیشن میتوان به کپی خور مراجعه کرد. شرکت سونی برای دستگاه های خود ضمانت نامه قرار داده است که میتوان در مدت زمان محدودی از آن برای تعویض و تعمیر پلی استیشن استفاده کرد که شامل موارد زیر میشود:

تعمیر برد اصلی ایکس باکس و پلی استیشن، تعویض درایو و لنز، تعمیر آداپتور xBox و PS4، تعمیر کنترلر کنسول، تعمیر کینکت و رفع اشکالات هنگ دستگاه، رفع اشکال سه چراغه شدن پلی استیشن، تعمیر لنز ایکس باکس و عیوب داغ کردن کنسول و غیره

انواع پلی استیشن

پلی استیشن ها در زمینه خود دارای چند نوع میباشند:

Ps1
Ps2
Ps3-xbox360

Ps4 که خود شامل سه نوع معمولی، pro، slim می باشد که این سه نوع فقط در شکل ظاهر باهم متفاوت هستند و در ساختار درونی تفاوتی نذارند فقط نسخه pro از نظر اندازه بزگتز می باشد که دلیلش بر این است که کیفیت بهتری دارد و نیز روند بازی نیز سریعتر میباشد، نسخه slim نیز با حجم کمتر و باریکتر ارائه شده است.

تعمیر پلی استیشن

پیشگیری از افزایش دمای پلی استیشن

در صورتی که پلی استیشن شما بیش از حد داغ می شود و فن آن صدا زیادی تولید می کند امکان دارد گردوخاک وارد دستگاه شده و مانع عملکرد سالم قطعات آن شده است. برای رفع این مشکل از هوای فشرده برای خارج کردن گردوخاک استفاده کنید ولی مراقب باشید رطوبت به دستگاه وارد نشود. توصیه می کنیم برای اطمینان به مراکز تعمیراتی مراجعه کنید چون تعمیر پلی استیشن یک کار ظریف و بسیار دقیق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا