تعمیر ایکس باکس 360 فوری و ارزان با ضمانت

تعمیر ایکس باکس 360 فوری و ارزان با ضمانت

تعمیر ایکس باکس به هنگام بروز مشکل از جمله مهم ترین دغدغه ها و نگرانی های طرفدارن بازی های ویدیویی است. کنسول ایکس باکس از جمله کنسول های بازی پرطرفداری است که مانند هر وسیله ی دیگری عمر مفید خود را دارد و زمانی می رسد که شما نیازمند خدمات تعمیر ایکس باکس خود می شوید.

تعمیر 360 XBOX

ایکس باکس xbox یک کنسول بازی قدرتمند محصول شرکت مایکروسافت است که بعنوان کنسولی با توان بالا در اجرای بازی های ویدیویی با کیفیت شناخته شده است که در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۰۱ در آمریکای شمالی، ۲۲ فوریه ۲۰۰۲ در ژاپن و ۱۴ مارچ ۲۰۰۲ در استرالیا و اروپا وارد بازار شد. کنسول ایکس باکس در نسل های مختلفی عرضه شده است که کنسول ایکس باکس ۳۶۰ و کنسول ایکس باکس ایکس وان شناخته شده ترین آنها هستند.

خرابی های رایج مشاهده شده در تعمیر ایکس باکس

بیش ترین دلایلی که در زمان تعمیر ایکس باکس و خرابی های کنسول های بازی دبگر دیده می شود عموما سرویس نشدن دستگاه و نوسان های برق می باشد که متاسقانه تا زمانی که این گجت های دیجیتالی محبوب دچار خرابی نشوند کاربران بازی را با آن ها ادامه می دهند. با این حال مشکلات شایعی در هر کنسول بازی به هنگام تعمیر دیده شده که دانستن آنها میتواند موجب اقدام به موقع شما برای رفع مشکل و تعمیر دستگاه شود.

تعمیرات ایکس باکس ۳۶۰

در تعمیر ایکس باکس 360 مهم ترین مشکل که با آن مواجه میشویم زیاد گرم شدن دستگاه بعد از 3 ساعت بازی است. البته شیوه های متعددی در تعمیر ایکس باکس و خنک کردن دستگاه وجود دارد ولی اگر زود اقدام نکنید تعمیر  هم فایده ای نداشته و دستگاه شما ازبین می رود. بیشترین مشکل مشاهده شده در تعمیر xbox سه چراغه شدن دستگاه است که میتواند به دلیل استهلاک درایور ایکس باکس با استفاده از dvd های خش دار و یا شل شدن و از جا کنده شدن کابل برق کنسول رخ بدهد.

در اکثر موارد تعمیر ایکس باکس ۳۶۰ مشاهده شده است که این کنسول بازی اگر به شیوه ی درست استفاده و نگهداری شود میتواند سالها برای شما کار کند و از آن بهره ببرید .

تفاوت کنسول های بازی و کامپیوتر ( PC )

در اغلب موارد نظرات این است که کنسول های بازی بهتر از PC هستن زیرا آنها اختصاصا برای بازی کردن طراحی و ساخته شده اند. در یک کنسول بازی شما میتوانید از تمام قدرت کنسول در حین اجرای بازی یهره ببرید اما در pc به دلیل محدودیت کارت گرافیک اینطور نیست. کنسول‌های بازی ایکس‌باکس وان ایکس و پلی‌استیشن۴ پرو هر دو رنج قیمتی مناسب و منطقی دارند و می‌توانند بازی‌های ویدیویی را با کیفیت ۴K برای شما اجرا کنند. ایکس باکس وان ایکس شرکت ماکروسافت حتی توانایی دارد که بازی‌ها را تا وضوح تصویر ۴K رندر کند. این در حالی است که اگر بخواهید کامپیوتری بخرید که توانایی اجرای بازی را روی وضوح تصویر ۴K به شما بدهد، باید چندین برابر ایکس باکس وان ایکس یا پلی‌استیشن۴ پرو هزینه پرداخت کنید.

تعمیر ایکس باکس وان ایکس

کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس وان ایکس که به تازگی به بازار آمده است، کنسولی همه جانیه برای سرگرمی هستند. در این مدت کوتاه در تعمیر ایکس باکس وان آنچه دیده می شود وضعیت عجیب دستگاه به دلیل گرما و حرارت ایجاد شده در حین بازی است که موجب افزایش سرعت پردازنده مرکزی و در طولانی مدت باعث فرسودگی دستگاه می شود.

آپدیت نشدن ایکس باکس

در حال حاضر بعضی از کاربران با مشکل آپدیت ایکس باکس مواجه هستند و زمانی که این اتفاق می افتد ایکس باکس امکان دسترسی به اکثر ویژگی ها نخواهد داشت. این مشکل امکان دارد مربوط به خود دستگاه، اتصال اینترنت و یا حتی خود مایکروسافت باشد. قبل از تماس با تعمیر ایکس باکس این چند روش را انجام دهید:

بررسی اتصال اینترنت احتمال دارد هر گونه قطعی در اتصال تمام فرایند آپدیت را مختل سازد.

بررسی سخت افزاری دستگاه را ریست کنید برای اینکار دکمه پاور را چند ثانیه نگهدارید تا ایکس باکس خاموش شود اتصالات سیم را جدا کنید و بعد از ۳۰ ثانیه دوباره وصل کنید با این کار حافظه پنهان دستگاه پاک شده و کارت شبکه دوباره تنظیم می شود.

اگر این موارد را انجام دادید ولی مشکل رفع نشد با مراجعه به مرکز تعمیر ایکس باکس مشکلاتان را برطرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا