اطلاعات تکمیلی درباره فریمور 5.00 کنسول PS4

در فریمور ۵٫۰ شاهد تعدادی ویژگی بزرگ و بهبودهای ریز و درشتی هستیم. بزرگ‌ترین ویژگی‌های تازه این فریمور مربوط به استریم بازی‌ها است.

دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ پرو می‌توانند بازی‌های خود را تا کیفیت ۱۰۸۰ و فریم ریت ۶۰ استریم نمایند و علاوه بر این قابلیت دیدن کامنت‌ها هنگام بازی با هدست PlayStation VR نیز به این فریمور اضافه شده است.

همچنین در این فریمور  PlayStation VR از دو پروفایل صدای مجازی ۵٫۱ch و ۷٫۱ch هم پشتیبانی میکند.

این فریمور در قسمت PlayStation Friends نیز با تغییراتی روبه‌رو بوده است. مهم‌ترین ویژگی آن امکان دسته بندی دوستان است، یعنی شما می‌توانید تعدادی از دوستان ویژه خود را به دسته ویژه‌ای انتقال بدهید تا به آن‌ها راحتتر دسترسی پیدا نمایید.

در Quick Menu امکانات جدیدی همانند آگاهی از اینکه چه کسی شما را به پارتی دعوت کرده و یا اطلاع از آخرین وضعیت دانلودها اضافه شده است.

در قسمت نوتیفیکشن‌ها از این پس می‌توانید آن‌ها را درهنگام تماشای ویدیو و تلویزیون غیرفعال نمایید و دیگر اعلانی در رابطه با پیام یا دعوت به بازی مشاهده نکنید.

ویژگی تازه معرفی شده Family on PSN.این ویژگی جایگزین ویژگی Master/Sub اکانت شده و به این صورت است که یکی از اعضای خانواده به‌عنوان مدیر خانواده معرفی می‌شود و سپس او اکانت‌هایی تحت عنوان اکانت والدین، کودک و بزرگسال ایجاد می‌نماید. اکانت والدین می‌تواند برای اکانت کودکان محدودیت‌هایی چون زمان بازی، ارتباط با دیگر بازی‌بازان و استفاده از مرورگر ایجاد نماید. همچنین سونی اعلام کرده که هرکس بخواهد خودش را به‌عنوان یک بزرگسال به PSN معرفی کند باید مبلغ نیم دلار را بپردازد تا مشخص شود که یک بزرگسال است..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا